Kung Fury 2’nin Çekimleri Sonunda Başlıyor

118

David Sandberg‘ün çekmek için 2014 yılında Kickstarter’da kampanya başlatarak arkasında 170.000 yatırımcıyı aldığı ve istediği bütçe olan 630.000 doları toplamasının ardından şimdi ikinci film için kolları sıvamış.

Kung Fury 2’nin Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

İkinci film için de yatırımcı arayışına giren Sandberg, Argent Pictures’ın ardından, Creasun Entertainment’ın da “Biz de varız!” dediği Kung Fury 2 için gerekli bütçe tamamlandı. Çekimlerinin 29 Temmuz’da başlayacağı Kung Fury 2’nin lokasyonları Almanya ve Bulgaristan olarak belirlenmiş.

- Reklamlar -

Kung Fury 2 Oyuncu Kadrosu

David Sandberg‘in yazıp yönetip bir de başrolünde yer aldığı Kung Fury 2 filminin oyuncuları ise Şampiyonlar Ligi gibi: Michael Fassbender, Eiza González, David Hasselhoff ve ABD Başkanı rolünde Arnold Schwarzenegger‘ı izliyor olacağız.

Kung Fury 2 filminin hikayesi ise şöyle; 1985 yılında Kung Fuhrer’in şeytani planını devam ettirmek için ortaya gizemli bir kötü çıkar. Yakın bir dostunu kaybeden ve ekibi Thundercops’un dağılmaya başlamasıyla ikinci darbeyi yiyen Kung Fury, zamanda yolculuk yaparak problemleri çözmeye çalışacak.

Henüz Kung Fury’nin kısa filmini izlememiş olan arkadaşlarımız için aşağıya iliştirdik. 31 dakikalık bu şölene kendinizi kaptırabilirsiniz.

Kung Fury Kısa Filmi