Zorro Efsanesi Post Apokaliptik Bir Senaryo ile Geliyor

1752

20th Century Fox bu aralar sıkça adından söz ettiriyor değil mi? Yeniden ele alınan efsane filmler ve farklı projeler ile “vay arkadaş!” dedirten Fox, Zorro efsanesine yeniden hayat verecek! Hollywood Reporter‘da yer alan habere göre farklı da olsa yeniden karşımıza gelecek olan Zorro’nun değişik şartlar altında kahramanlaşacağı yönünde bilgiler mevcut.

Lantica Media ve Sobini Films tarafından Mart 2016 yılında çekimlerine başlayacak olan film, post apokaliptik bir dünyada geçiyor olacak.

- Reklamlar -

Efsanevi Zorro İmzası

Zorro efsanesi Post Apokaliptik Bir Senaryo ile Geliyor

Sobini Film CEO’sunun Zorro için kurduğu aşağıdaki cümleler;

Bu film benim için 15 yıllık bir hayaldi. Sonunda gerçekleşiyor olacak. Çok heyecanlıyım

Lantica Media CEO’su Antonio Gennari ise;

Zorro, hangi dönemde yaşanıyor olursa olsun her dönemin büyük kahramanlardan birisi olmuştur. Bunu dünya ile tekrar buluşturuyor olmak çok mutluluk verici

Her iki şirketin CEO’larından duymuş olduğumuz cümleler de bizler için epey ümit ve heyecan verici oldu. Yapım şirketi konusunda bir takım ihtilafların olduğu ve tam olarak anlaşmanın imzalanmadığı da gündemde iken çok büyük ihtimalle 20th Century Fox ile anlaşılacağı bilgisini de sizinle paylaşalım isteriz.

Maskesi, kılıcı ve Z imzası ile bilinen Zorro, ilk kez 1919 yılında Johnston McCulley tarafından senaryolaştırılmış ve sayısız kitap, roman, film ve televizyon uyarlamaları ile geçmişimizde önemli bir yer aldı.

Önceki İçerik14-16 Ağustos Haftasının En İyi Gişe Filmleri
Sonraki İçerikBatman v Superman’den Kostüm Detayları Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)