20 Haziran Haftasının En İyi Gişe Filmleri

1026

20 Haziran gişe sonuçları ve seyirci sayıları ile karşınızdayız. Bu hafta geçtiğimiz hafta olduğu gibi listenin ilk 5 sırasında hiç Türk yapımı film yok. Aksi gibi ilk 10’da da yok. Neyse efendim elbette bir filmimiz gelecek haftalarda bu listede yer alacaktır. Ümitliyiz en azından…

Box Office Türkiye’den aldığımız verilere göre haftanın görünümü ve analizi şu şekilde;

Haftanın Gişe Sonuçları

4Senden Önce Ben

20 Haziran Haftasının En İyi Gişe Filmleri
- Reklamlar -

Jojo Moyes’in sevilen romanı Senden Önce Ben (Me Before You) ilk haftasında 50.000 seyirci barajına yakın sayı ile “Merhaba!” demiş. Filmin konusu, Geçirdiği motosiklet kazasıyla hayatına yarı felçli olarak devam zorunda kalan Will, yaşadığı ihtişamlı, başarılı hayatına son verip evde yaşamaya mahkum olmuştur. İnsanları mutlu eden en ufak şeyler ona hiçbir şey hissettirmediği gibi, hayatında tüm renkler bir anda griye dönüp, yaşama dair inancını kaybetmiştir. Artık tek düşündüğü şey, hayatını sonlandırmaktır. Başrollerinde Emilia Clarke ve Sam Claflin’in yer aldığı film bakalım gelecek hafta nerelere gelecek?

17-19 Haziran seyirci sayısı: 46.480

Toplam Seyirci: 46.480

Toplam Hasılat: 611.765,00 TL

Önceki İçerikBayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları Yeni Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikSuicide Squad Filminden Yeni Bir Afiş Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)