Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları Yeni Fragmanı Geldi

598

Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları (Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children) filmi yeni fragmanı yayınlandı. Ransom Riggs’in romanından beyaz perdeye aktarılan film şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Pek tabii ki bunda Tim Burton‘ın da parmağı var :)

Jacob (Asa Butterfield) 16 yaşında bir gençtir. Gizemli bir ormanda ipuçlarını takip ederek, dağları aşarak bulduğu adada Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children (Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları) ile karşılaşır ve hayatı bir anda değişir. Jacob bu terk edilmiş evde garip yatak odaları ve koridorlarda eskiden gelen yolcuları keşfetmeye başlar. İnanılmaz güçlere sahip oldukları için çok daha fazlasının olduğunu düşünür. Ve hala yaşıyor olabiliyor olmaları da hikayeyi her geçen saniye biraz daha etkileyici hale getirir.

- Reklamlar -

Ransom Riggs’in 2011 yılında ilk kitabını, 2014 ise ikinci kitabı Hollow City’yi yayınlamıştı (Bir üçleme düşünüyormuş). Hikayeyi Jane Goldman’ın (X-Men: First ClassKingsman: The Secret Service) senaryo haline getireceği, Peter Chernin ve Jenno Topping yapımcılığını yapacağı Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children filmi Chernin Entertainment imzası taşıyacak.

Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları Filmin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikFantastic Beasts Yeni Afişi Yayınlandı
Sonraki İçerik20 Haziran Haftasının En İyi Gişe Filmleri
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)