Hızlı ve Öfkeli 8’den Fragman Geldi

650

Hızlı ve Öfkeli 8‘den merakla beklenen fragman sonunda geldi. İsmi The Fate of the Furious olacak sekizinci film yine aksiyon ve macera dolu!

Hızlı ve Öfkeli 8 konusu: Dom ve Letty balayında ve Brian ile Mia ise bu aksiyon dolu maceradan emekli olmuşlardır. Geri kalan ekip ise tahttan çekilmiştir. Kürekçiler normal bir hayat bulmuş ve bu şekilde hayatlarını sürdürmektedir. Ancak gizemli bir kadın (Oscar Ödüllü Charlize Theron), Dom’u suç dünyasına çekmek için adımlar atar. En yakınındaki dostlarına ihanet etmesi için Dom’u gazlar. Ekip kendini daha önce olmadığı bir denemenin ortasında bulur.

- Reklamlar -

Küba kıyılarından ve New York sokaklarına, Arctic Okyanusu’ndan Barents Denizi’ndeki buz gibi ovalara kadar uzanan bu macera bakalım ekibin bir aile gibi kalmasını sağlayabilecek mi?

Hızlı ve Öfkeli 8 oyuncuları Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Elsa Pataky, Lucas Black, Jason Statham, Dwayne Johnson ve Kurt Russell’dır.

Hızlı ve Öfkeli 8, 14 Mayıs 2017’de vizyondaki yerini alacak.

Hızlı ve Öfkeli 8 Filminin Fragmanı

Önceki İçerik2016’da Çıkan Filmler İle Yapılmış Harika Video
Sonraki İçerikAltın Küre 2017 Adayları Belli Oldu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)