2018 Yılının En Çok İzlenen Türk Filmleri

15613

2018 yılı henüz sona ermedi ancak Mayıs ayına kadar o kadar güzel türk filmleri izledik ki! Bu listeyi yapmasak olmazdı. Geçen 4 aylık süre içinde en çok gişe hasılatı elde eden ve seyirci toplayan filmleri listeleyelim dedik.

Filminebandim‘ı açtığımız 2014 yılından bu güne kadar “Çok seyirci bir şey ifade etmiyor!” desek de Türk sineması izleyicisi için belli ki bir şeyler ifade ediyor. En azından popüler olanlar için “ya onu nasıl izlemesin?“, “aa sen onu daha izlemedin mi?” gibi ortam baskısından da kurtulmak için soluğu sinema salonlarında alıyoruz. Güzel filmlerimiz olsun. Türk filmleri sayısı artsın. En azından temennimiz o yönde. Neyse bu konu uzar gider o yüzden hızlıca konumuza dönelim ve en çok izlenen türk filmleri listemize geçelim. İşte o 5 film!

2018 Yılının En Çok İzlenen Türk Filmleri Sizlerle!

4Ailecek Şaşkınız

2018 Yılının En Çok İzlenen Türk Filmleri
- Reklamlar -

Ferhat, babasının şirketinin başına geçerek CEO olan şımarık bir adamdır. Bir türlü büyüyemeyen ve hala çocuksu tavırlarıyla dikkat çeken Ferhat’ın sağ kolu ise onun çocukluk arkadaşı olan şirketin finans müdürü Gökhan’dan başkası değildir. Bu ikili şirket çalışanlarına pek hoş davranmamaktadır. Günün birinde şirket çalışanlarına yemek servisi için gittikleri bir restoranda, restoran sahibiyle dostluk kurarlar. Restoran sahibinin kızı Elif’i görür görmez tutulan Ferhat, ona deliler gibi aşık olur. Ancak Elif, onun sandığı gibi narin ve saf bir genç kız değildir. Özel eğitimler ve üstün hizmetlerle dolu kariyeri, sert karakteri ve kıvrak zekası, Ferhat’ı bir hayli zorlayacaktır.

  • Toplam seyirci sayısı: 3.831.862
  • Gişe hasılatı: 43.423.250 TL
Önceki İçerikBirbirinden Güzel En İyi Aamir Khan Filmleri
Sonraki İçerikAvengers: Infinity War Spoiler’lı Film İncelemesi
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)