31 Filminden Afiş Geldi

748

Rob Zombie‘nin yeni korku filmi 31‘den afiş yayınlandı. Saban Films imzalı filmde son zamanların yükselen karakteri palyaço yine ön planda görünüyor.

House of 1000 Corpses, The Devil’s Rejects, Halloween ve Lords of Salem gibi filmlerden tanıdığımız Rob Zombie, 31 filminin başrolünde Sheri Moon Zombie (The Devil’s Rejects, Halloween), Altın Küre adaylığı bulunan Malcolm McDowell (Mozart in the Jungle, A Clockwork Orange), Jeff Daniel Phillips (The Lords of Salem) ve Meg Foster (They Live) gibi isimler yer alıyor.

- Reklamlar -

Rob Zombie’nin yazıp yönettiği film Amerika’da 16 Eylül’de vizyona girecek.

Rob Zombie‘nin Cadılar Bayramı öncesi büyük bir karnavaldan kaçırılan 5 işçinin başından geçen olaylardan ilham alarak yazdığı filmde esir alınan işçiler yalvardıkları bu insanların insafına kalmışlardır. Ne yapacaklarını bilemedikleri bu durumdan çıkmak için buldukları ve “31” ismini verdikleri kaçış planları 12 saat süren bir manyağın türlü davranışları karşısında işleri hiç de kolay olmayacaktır.

Bow ve Arrow Entertainment’ın finanse ettiği filmin diğer yapımcı şirketi ise Spectacle Entertainment Group’tur.

31 Filminin Afişleri

Önceki İçerikViral Filmi Afişi Yayınlandı
Sonraki İçerikJohn Williams Indiana Jones 5 ve Star Wars 8’in Müziklerini Yapacak
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)