Guillermo del Toro’dan Scary Stories to Tell in the Dark Fragmanı Geldi

488

Yapımcılığını ve senaristliğini ünlü yönetmen Guillermo del Toro‘nun yaptığı Scary Stories to Tell in the Dark‘tan fragman geldi.

Scary Stories to Tell in the Dark, bir çocuk kitabı yazarı olan Alvin Schwartz‘ın; Aynı isimli roman serisinden sinemaya uyarlanan korku filmi olarak hayatımıza girmeye hazırlanıyor. Korku sinemasının iddialı yapımlarından biri olarak gösterilmesinin sebebi ise pek tabii ki hem senarist hem de yapımcıları arasında bulunan Guillermo del Toro ile alakalı!

- Reklamlar -

Scary Stories to Tell in the Dark Konusu

Küçük kasabalarında birden bire ortaya çıkan ani ve ürkütücü ölümlere çözüm bulmaya çalışan bir grup gencin hikayesi üzerine yoğunlaşıyor. Bu genç arkadaş grubu, acımasız ölümlerin sebebini bulmaya ve durdurmaya çalışırlarken bir yandan da korkularıyla yüzleşmek durumunda kalırlar…

Scary Stories to Tell in the Dark Oyuncuları

Scary Stories to Tell in the Dark oyuncu kadrosunda Zoe Margaret Colletti, Michael Garza, Austin Zajur, Gabriel Rush, Austin Abrams, Dean Norris, Gil Bellows gibi isimler yer alıyor.

Amerika’da 9 Ağustos’ta vizyona girecek olan Scary Stories to Tell in the Dark filminin Türkiye’de ne zaman vizyona gireceği ise şu an belli değil. Ağustos sonuna kadar Avrupa gösterimlerini bitirip Uzak Doğu’ya yönelecek olan film belki de ülkemize Kasım-Aralık ayları arasında gelebilir.

Scary Stories to Tell in the Dark Filminin Fragmanı

Önceki İçerikLeonardo DiCaprio’nun Sea of Shadows Belgeselinden Fragman Geldi
Sonraki İçerikAnimasyon Filmi Frozen 2’den Fragman Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)