46 Dizisi 2. Bölüm Fragmanı geldi

0
545

46 Dizisi 2. Bölüm fragmanı Star TV Twitter hesabından paylaşıldı. Kadroda ismi geçen ancak ilk bölümde kendisini görmediğimiz Selin (Yasemin Allen) karakterini de ilk kez ikinci bölümde göreceğiz. Tabii ki ilk defa göreceğimiz karakter Selin’le kısıtlı kalmamış bir de Doğan (Saygın Soysal) eklenmiş.

46 dizisi 2. bölüm fragmanı
Kaynak: Star TV
Serdar Akar’ın yönetmenliğinde, başrollerinde Erdal Beşikçioğlu,Yasemin Allen, Melis Birkan, Saygın Soysal, Berkan Şal’ın yer aldığı, senaryosu Ercan Mehmet Erdem’e ait olan ‘46 Yok Olan’ setinden çok özel kareler…

İlk bölümün sonlarına doğru babasının öldürüldüğünü gören Ceyla ilgili ikinci bölüm fragmanında net bir görüntü yok ancak. Babasının senaryo gereği öldürüldüğü ve dizi kadrosunda ismi bulunmadığını da göz önüne alırsak ikinci bölümde yalnızca baba ölürken söylediği şeylerin önemi üzerine gidileceği aşikar.

Doğan’ın Emniyet Müdürlüğü’nde (Asayiş ya da Olay Yeri İnceleme) çalışan bir amir olduğunu anladığımız üzere Selin’i de “Yeni gelen arkadaş” olarak tanıttıklarına göre bu ikiliyi ilerleyen bölümlerde Murat’ın başını ağrıtacak iki karakter olarak şimdiden kodlayabiliriz. Kazandığı plaket ile de ne kadar başarılı ve tuttuğunu koparan bir polis olduğu konusunda hem fikiriz.

Bu arada plaket demişken; Plaketin üzerindeki metinde yer alan yazım hatası da gözümüzden kaçmış değil. Keşke biraz daha dikkatli olsalarmış…

46 Dizisi 2. Bölüm Fragmanı

Böylelikle ilk bölümdeki İngilizce aksanıyla ilgili duyduğumuz rahatsızlığa bir de bu eklenmiş oldu. Yavaş yavaş düzelir umarız.

46 Dizisi 1. bölüm değerlendirmesi konusunu da buradan okuyabilirsiniz. Keyifli seyirler.

46 Dizisi 2. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz