Behzat Ç.’den Yeni Fragman Geldi

403

BluTV‘nin Netflix‘e kontra atak olarak öne sürdüğü Behzat Ç., yepyeni bölümleriyle bizlerle olacak! “Haberin heyecanı bile yeter” diye düşünürken arayı fazla soğutmamak için belirli aralıklarla tanıtım fragmanları da geliyor. Öyle mutlu oluyoruz ki anlatamam!

2010 yılında hayatımıza giren Behzat Ç. 2013 yılına kadar devam etmiş ve televizyon tarihimizin en sevilen dizileri arasında yer almayı başarmıştır. Her yeni bölümüyle milyonları televizyona kilitleyen ekip, şimdi BluTV’de yepyeni bölümleriyle izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

- Reklamlar -

Behzat Ç.’nin Yeni Sezon Oyuncuları

Behzat Ç.’nin ilk üç sezonunda ekibin değişilmezleri olan Hayalet ve Akbaba karakterlerine hayat veren İnanç Konukçu ve Berkan Şal, yeni sezonda Erdal Beşikçioğlu’nun yanındaki yerlerini koruyorlar. Ercüment Çözer rolüyle unutulmaz bir performansa imza atan Nejat İşler’in de geri döneceği ve dizinin bir diğer kötüsü olan Memduh’u oynayan Güven Kıraç da orijinal serideki rolünü tekrarlıyor olacak.

Kısaca kadromuz; Erdal Beşikçioğlu, Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, Nejat İşler, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol, Ayça Eren, Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik‘ten oluşuyor.

İlk üç sezonun da senaristi olan Ercan Mehmet Erdem‘in senaryo kısmını kimseciklere bırakmadığı Behzat Ç.’nin yeni sezonunun yönetmen koltuğunda ise Serdar Akar oturuyor.

Behzat Ç. yeni sezonu ne zaman yayınlanacak?” sorusunun ise cevabı henüz netlik kazanmış değil ancak “Çok yakında!” ifadesi fazla beklemeyeceğimizi gösteriyor. Hadi inşallah!

Behzat Ç. Dizisinin Fragmanı

Önceki İçerikLa Casa de Papel 3. Sezonundan Yeni Fragman Geldi
Sonraki İçerikLeonardo DiCaprio’nun Sea of Shadows Belgeselinden Fragman Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)