BluTV’de Yayınlanacak Behzat Ç.’den Yeni Fragman Geldi

485

AMİRİM GELİYOOOO! Yayınlandığı dönem 7’den 77’ye herkesi televizyon başına kilitleyen ve bir efsane haline gelen Behzat Ç. ekranlara geri dönüyor. Yepyeni bir hikaye ile BluTV’de yayınlanacak yeni sezonundan tanıtım fragmanı geldi.

Behzat Ç.’nin Yeni Sezonu Ne Zaman Gelecek?

Başrolünde Erdal Beşikçioğlu‘nun yer aldığı ve orijinal ekibin büyük bölümünün dağılmadan tekrar bizlerle olacak. Behzat Ç.’nin yeni sezonu 25 Temmuz’da BluTV’de izleyici ile buluşacak.

- Reklamlar -

Yayında kaldığı 2010-2013 yılları arasında televizyon tarihimizin Leyla ile Mecnun ile birlikte en çok sevilen yapımları arasında yer alan Behzat Ç. için şimdiden heyecanlananlar aramızda mı?

Behzat Ç.’nin ilk üç sezonunda ekibin değişilmezleri olan Hayalet ve Akbaba karakterlerine hayat veren İnanç Konukçu ve Berkan Şal, yeni sezonda Erdal Beşikçioğlu’nun yanındaki yerlerini koruyorlar. Ercüment Çözer rolüyle unutulmaz bir performansa imza atan Nejat İşler‘in de geri döneceği ve dizinin bir diğer kötüsü olan Memduh’u oynayan Güven Kıraç da orijinal serideki rolünü tekrarlıyor olacak.

Behzat Ç. Yeni Sezon Oyuncuları

Kısaca kadromuz; Erdal Beşikçioğlu, Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, Nejat İşler, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol, Ayça Eren, Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik’ten oluşuyor.

İlk üç sezonun da senaristi olan Ercan Mehmet Erdem‘in senaryo kısmını kimseciklere bırakmadığı Behzat Ç.’nin yeni sezonunun yönetmen koltuğunda ise Serdar Akar oturuyor.

25 Temmuz’da bizlerle olacak Behzat Ç.’nin yeni tanıtım fragmanını aşağıya iliştirdik. Şimdiden keyifli seyirler dileriz.

Behzat Ç. Dizisinin Yeni Sezon Fragmanı

Önceki İçerikThe Flintstones Dizisi İçin Hazırlıklar Başladı
Sonraki İçerikDogman (2018) Film İncelemesi
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)