Suicide Squad Filminin Yeni Fragmanı Geldi

736

Suicide Squad filmi 12 Ağustos’ta vizyondaki yerini almaya hazırlanırken Warner Bros. filme ait Uluslararası Fragmanı ile geldi. Daha fazla aksiyon ve Joker‘a doyduğumuz bir fragman olduğu için de neşe içinde güne devam edebiliriz.

Farklı bir ekip çünkü ekibe dahil hiç kimse ne kahraman ne de iyi kalpli. Çoğu yollarından sapmış, kanunlara karşı gelmiş ve bunların sonucunda da tutsak düşmüş kişiler. Gözden çıkarılabilir, hatta intihar görevlerini üstlenebilir konumda olmalarından dolayı hükümet içindeki bir yetkili tarafından kimsenin üstlenmek istemeyeceği kirli işleri yerine getirecek bir ekibe dönüştürülüyorlar.

- Reklamlar -

Tabii dünyanın en kötü, en kontrol edilemez ekibini elinizdeki en güçlü cephanelerle donatıp Joker‘in arkasında olduğu söylenen bir tehlike ile savaşmaya gönderdiğinizde; ekip kendilerinin bir intihar timi olduğunu anlayıp görev uğruna ölmeyi mi deneyecek, yoksa “Her koyun kendi bacağından asılır” diyerek başlarının çaresine mi bakacak göreceğiz.

Suicide Squad filmi başrollerinde Will Smith’i (The Pursuit of HappynessFocus) Deadshot, Joel Kinnaman (RoboCopEasy Money) Rick Flagg, Margot Robbie’yi (The Wolf of Wall Street) Harley Quinn, Jai Courtney’i (DivergentThe Water Diviner) Captain Boomerang, Cara Delevingne‘i (Anna KareninaPan) Enchantress, Karen Fukuhara’yı Katana, Adewale Akinnuoye-Agbaje’yi Killer Croc, Jay Hernandez’i El Diablo, Adam Beach’i Slipknot, Viola Davis’i Amanda Waller ve pek tabii ki Jared Leto’yu The Joker olarak göreceğiz. Gizemini koruyan karakterler için ise Ike Barinholtz, Scott Eastwood, Raymond Olubowale, Alex Meraz, Jim Parrack gibi bir takım isimler yer alıyor.

Merakla beklenen Suicide Squad filmi 12 Ağustos 2016‘da sinemalarda.

Suicide Squad Filminin Uluslararası Fragmanı

Önceki İçerikEdge of Tomorrow Fragmanı Groundhog Day Gibi Olsaydı
Sonraki İçerik46 Dizisi 2. Bölüm Fragmanı Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)