A Monster Calls Filminin Fragmanı Geldi

733

A Monster Calls, başrolünde aksiyon filmlerinin adamı olan Liam Neeson‘ın sesiyle yer aldığı ve bir Dram-Fantastik konulu film. Fragmanı ise filmin yapım şirketi olan EntertainmentOne tarafından paylaşıldı.

Tam anlamıyla bir görsel şölen vaad eden bu filmin yönetmenliğini Juan Antonio Bayona (The Impossible, The Orphanage) yaparken senaryosu Patrick Ness’in aynı isimli romanından kendisi tarafından beyaz perdeye uyarlanmıştır. Konusu 12 yaşında bir çocuk olan Conor’ın (Lewis MacDougall) çok hasta ve evden dışarı çıkamayan annesi (Felicity Jones) ile birlikte pek evden çıkmayan asosyal olmaya zorlanmış bir çocuktur. Zorlanıyor olmasının sebebi ise sınıf arkadaşlarının zorbalıklarıdır. Bu durumdan kurtulmak ve korku dolu hayatından kaçışı fantastik bir dünyaya açılan kapıda bulur. Yüz yıllardır yaşayan bir ağaca (Liam Neeson) hayal dünyasında can veren Conor, inancın nelerin üstesinden gelebileceğini açık bir şekilde gösterdiği hikayesi ile epey ilgi çekici.

- Reklamlar -

Filmin diğer önemli oyuncuları ise; Baba rolünde Toby Kebbell (Fantastic Four), Büyük Anne rolünde Sigourney Weaver (Avatar) ve Geraldine Chaplin’dir. (The Orphanage)

A Monster Calls filmi dağıtım şirketi olan Focus Features tarafından 14 Ekim’de Amerika’da beyaz perdelere sunacak ancak ülkemizde ne zaman vizyona gireceği kesin olarak belli değil. Umarız böyle güzel hikayesi olan bir filmi ülkemizde de izlemek nasip olur.

A Monster Calls Fragmanı

Önceki İçerikScott Eastwood Fast 8’de Yer Alacak
Sonraki İçerikAngry Birds Filminin Fragmanı Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)