A United Kingdom’dan David Oyelowo ve Rosamund Pike’lı Fragman

475

Başrollerinde David Oyelowo ve Rosamund Pike‘ın yer aldığı A United Kingdom filminden etkileyici bir fragman geldi. Tarih ve romantizm dolu filmin fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Galasını gelecek ay Toronto International Film Festival‘inde yapılacak olan A United Kingdom filminin yönetmenliğini Amma Asante üstleniyor.

- Reklamlar -

Film, Güney Afrikalı Prens Seretse Khama ve İngiliz vatandaşı Ruth Williams‘ın büyük aşkı konu alıyor. Seretse ve Ruth’un evlilikleri ailelerinin aksine ülkelerin de onayını alamaz. Botswana Prensi olan Seretse, karısı ile birlikte ülkesinde bir direnişin de ilk adımını atarlar. Aşkları artık kıtalar arası problemlere de sebep olmaktadır. Irkçılığın karşısında durmaları İngiltere ve Güney Afrika arasında sorunlar çıkarır. Güney Afrika’nın vereceği ültimatom ile bu büyük aşk zorlu bir viraja girer.

Gerçek hikayerlerden derlenerek hazırlanan filmin senaryosu geçtiğimiz yıl vizyona giren Eye in the Sky‘ın senaristi Guy Hibbert‘tir.

A United Kingdom filmi ülkemizde 17 Şubat 2017‘de vizyonda olacak.

A United Kingdom Filminin Fragmanı

Önceki İçerikLion Filminden Dav Patel, Rooney Mara ve Nicole Kidman’lı Fragman
Sonraki İçerikAngry Birds 2. Filmi İle Gelmeye Hazırlanıyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)