Alaycı Kuş Bölüm 2’den TV Spotu Geldi

956

20 Kasım 2015′te vizyona girecek olan Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2’nin her halini gördük. Artık ‘haydi ama haydi’ diyecek pozisyona da geldik. Film yaklaştıkça hakkında çıkan dedikodular, eleştiriler, yeni görseller ve videolar bitmek bilmedi ama bir kendisi gelemedi. Çok da bayıldığımız bir yapım değil ama insan başladı mı sonunu da görmek istiyor.

Yapımın baş rollerinde yine Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harelson, Elizabeth Banks ve geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Philip Seymour Hoffman yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Francis Lawrence oturuyor.

- Reklamlar -

Vizyona girmesine çok az bir süre kalan filmin yeni görüntüleri de hayranları ile buluşmuş oldu. Baş rolünde popüler oyuncu Jennifer Lawrence’ın yer aldığı yönetmenlik koltuğunda ise  Gary Ross’un yer aldığı Açlık Oyunları, 2012 yılına damga vurmuş ve en çok izlenen filmlerden biri olmuştu. Aynı şekilde bu sene de sonlardan gelip damga vurmaya hazırlanıyor. Despot yönetim Capitol ve savaş yorgunu Panem arasında geçen savaşı ele alan film, ilk filmi büyük ilgiyle karşılanan The Hunger Games serisinin dördüncü filmi. Katniss Everdeen bakalım bu sefer nasıl direnecek? Görelim

Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 TV Spotu

Önceki İçerikLive By Night: Ben Affleck’in Yeni Filminden İlk Görüntü
Sonraki İçerikThe Peanuts Movie’den 65. Yıl Fotoğrafları ve Klibi
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.