Live By Night: Ben Affleck’in Yeni Filminden İlk Görüntü

859

2 Oscar ödüllü ünlü oyuncu ve yönetmen Ben Affleck’in alkol yasağı dönemini anlatan Dennis Lehane’in aynı isimli romanının uyarlaması Live By Night‘ın çekimlerinden ilk görüntü Affleck’in sosyal medya hesabından paylaşıldı.

Lehane’nin 2012’de yayınlanan “Joe Coughlin” serisinde Live By Night için aşağıdaki bilgilere yer verilmişti:

- Reklamlar -

1926 yılında Boston’da gerçekleşen bir olayda; 1920’li yıllarda içkinin ve merminin su gibi aktığı bir dönemde bir adam bu durumu tüm dünyaya göstermek için bir düzenlemeye gitme çabasına girer.

İçki yasağı yer altı dünyası ve gangsterler tarafından suistimal edilmektedir. Hatta buna polisleri de içine alan bir şebeke oluşturup durumu iyice içinden çıkılamaz bir hale getirmiştir. Joe Coughlin bu dönemde Boston’un ünlü komiserlerinden birinin oğludur. Babası onun düzgün bir şekilde yetişmesi için elinden geleni yapmış ama ilk öğretim eğitimini henüz yeni tamamlamış bir çocuğun şehrin en azılı mafyası olup hırsızlık dünyasına zoraki girişiyle karşı karşıya kalmış. Joe ganimeti, heyecan ve kanun kaçağı olmanın kötü şöhrete sahip olur.

Ama karanlık tarafta bu hayatın ağır bedelleri vardır. Hırs, acımasızlıklar, erkekler, para, kaçak içki, silah ve silahlı denetim zamanında için hiç kimseye ne aile, ne arkadaş, ne de aşka güvenilebilir. Hepsi senin düşmanın olabilir.

Ben Affleck‘in Joe Coughlin’i canlandırdığı, yönetip aynı zamanda Dennis Lehane’nin romanını beyaz perdeye uyarladığı Live By Night filminin kadrosunda Elle Fanning, Sienna Miller, Zoe Saldana, Chris Messina ve Chris Cooper da yer almaktadır.

Leonardo DiCaprio, Jennifer Davisson Killoran ve Jennifer Todd’un yapımcılığını yaptığı filmin dağıtımı ise Warner Bros.’a aittir.

Filmin Vizyon tarihi ise 31 Aralık 2017 olarak lanse edilmiş. Bakalım ülkemizde hangi tarihde vizyonda olacak?

İşte Ben Affleck Live By Night Filminden İlk Paylaşımı

First day. First shot. #livebynightmovie

Ben Affleck (@benaffleck) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Önceki İçerikAyı Paddington 2 2017 Yılında Geliyor
Sonraki İçerikAlaycı Kuş Bölüm 2’den TV Spotu Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)