Passengers’ta Jennifer Lawrence ve Chris Pratt’in Uzayda İlk Randevusu

688

Başrollerinde Jennifer Lawrence ve Chris Pratt‘in yer aldığı Passengers‘ın yeni video klibinde uzayda bir randevuya çıkıyorlar.

Senaryosu Jon Spaihts tarafından yazılan Passengers filminin konusunun merkezinde Jim Preston’ın (Pratt) yer alıyor. Bir mekanik mühendisi çook uzak bir galaksideki bölümü tamir etmek için yolara düşer. 120 yıl süren bu macerada 100 yıldan fazla uyur. Böyle bir yolculuk yapan insan olma sıfatına da sahip olan Jim, astreoidler ve androidler arasında bulur kendini.

- Reklamlar -

Uyandığında etrafı keşfe çıkar ve aslında bu yolculuk boyunca ona eşlik eden ve adı Aurora olan bir gazetecinin de varlığından haberdar olur. Ardından birbirlerine aşık olurlar ancak Jim, bir görev için gönderilmiştir ve kafası biraz karışır.

Kadrosunda ayrıca Michael Sheen ve Laurence Fishburne‘ün yer aldığı Passengers filmi 13 Ocak 2017 tarihinde vizyonda olacak.

Passengers Yeni Video Klibi

Önceki İçerikWes Anderson Yönetir Adrien Brody Oynarsa O Reklam Filmi İzlenir
Sonraki İçerikAssassin’s Creed Yeni Fragmanı İle Animus’a İlk Giriş Gerçekleşiyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)