Alec Baldwin’li The Boss Baby Animasyonundan Fragman

601

DreamWorks Animation bir sürpriz yaptı ve genellikle Ekim ayının ikinci haftasında kutlanan Patron Günü’nde yeni animasyonu The Boss Baby fragmanını yayınladı.

Ünlü oyuncu Alec Baldwin’in (Saturday Night Live) sesiyle can verdiği The Boss Baby animasyonu DreamWorks Animation ve 20th Century Fox‘u tekrar bir araya gelmiş.

- Reklamlar -

Madagascarın yönetmeni olan Tom McGrath, hepinizi şaşırtacak bir animasyon filmi ile tekrar karşınızda! Bebeğimiz takım elbisesi üzerinde, konuşuyor, posta koyuyor ve daha birçok şey yapıyor. Özetle hiç de bildiğimiz bebeklere benzemiyor. 7 yaşındaki Tim, hayatı güllük gülistanlık içerisinde geçerken bir gün ebeveynlerinin kapıda takım elbiseli bir bebek bulmasıyla değişiyor ve eskisi gibi olamıyor.

The Boss Baby animasyonu Marla Frazee‘nin ödüllü resimli kitabı Michael McCullers‘ın beyaz perdeye uyarlanarak karşımıza gelecek. Orijinal kadrosunda Steve Buscemi, Jimmy Kimmel, Lisa Kudrow ve Miles Bakshi yer alıyor.

The Boss Baby filmi 31 Mart 2017’de sinemalarda olacak.

The Boss Baby Animasyonu Fragmanı

Önceki İçerikPixar Animasyoncularından Ağlatan Kısa Film: Borrowed Time
Sonraki İçerikRogue One: Bir Star Wars Hikayesi’nden Yeni Karakter Afişleri
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)