Disney & Pixar’dan Yeni Animasyon Filmi Soul Fragmanı Geldi

455

Tina Fey ve Jamie Foxx‘un orijinal seslendirme kadrosunda yer aldığı, Disney&Pixar‘ın yeni animasyon filmi Soul‘dan yeni fragman yayınlandı.

Detaylarını aşağıda görebileceğiniz Soul filmi için şöyle kısa bir özet verebiliriz: Inside Out filminin spiritüel versiyonu olarak düşünebilirsiniz.

- Reklamlar -

Bizleri New York’tan taaaaa kozmik alemlere kadar uzanan bir yolculuğa davet eden Soul filmi, “Seni sen yapan şey nedir?” sorusundan yola çıkarak hikayesini şekillendiriyor. Yaşamın en çok merak edilen sorularının yanıtlarının izleyeceğimiz Soul filminde, New York’un ünlü caz kulübü The Blue Note’ta çalma hayalleri kuran bir müzik öğretmeni olan Joe Gardner’ın, kanalizasyon deliğine düştükten sonra başka bir aleme geçiş yapmasıyla yaşanan olayları konu alıyor.

Soul Filminin Konusu

Orta okul müzik öğretmeni Joe Gardner, bir jazz grubu ile birlikte çalışan jazz piyanisti olmanın hayalini kuruyordur. Bunun ardından ilk müzisyenlik deneyimini edinir. New York sokaklarında gezinen adam, birden bire kendini kanalizasyona düşerken bulur. Ancak burası aslında farklı bir dünyaya açılıyordur. Şimdi ise Dünya’ya nasıl geri döneceğini bulması gerekmektedir.

Oscar ödüllü Pete Docter‘ın (Inside Out, Up) yönetmen koltuğunda oturduğu, Kemp Powers’ın (One Night in Miami) senaryosunu yazdığı ve Oscar adaylığı bulunan Dana Murray’nin yapımcıları arasında yer aldığı Soul animasyonu 20 Kasım 2020’de vizyona girecek.

Animasyon filmlerini ne kadar sevdiğimizi yaklaşık 6 yıldır söyleyip duruyoruz! Gerçekten o kadar mutlu oluyoruz ki böyle animasyon filmlerini gördüğümüzde. Daha çok olsun! Tüm filmler animasyon olsun o derece!

Soul Filminden Yeni Fragman

Önceki İçerikChristina Hodson & Margot Robbie, Karayip Korsanları’nın Yeni Filminde Yer Alacak
Sonraki İçerikChucky’nin TV Dizisinden İlk Görsel ve Video Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)