Allied Filminden Kısa Bir Reklam Geldi

554

Başrollerinde Brad Pitt ve Marion Cotillard‘ın yer aldığı Allied filminden kısa bir reklam filmi geldi. Bu kısa reklam filminde ciddi cümleler var!

Aldatmak bir sanattır. Gerçek ise aşkın bir testidir. Peki ya Yalan?” gibi bir cümle ile biten fragman “E hadi gelsin” artık dedirtti.

- Reklamlar -

Birbirine aşık olan iki casusun hikayesinin anlatıldığı Allied filminde Alman Büyükelçisi’ni öldürme görevinde olan casuslar birbirlerine yaklaşırlar. Geçmişlerini silip atamadıkları için her fırsatta karşılarına çıkan sorunlarla da başa çıkmak zorundadırlar.

Birlikte bir gelecek inşaa etmek isteyen Max Vatan (Brad Pitt) ve Marianne Beausejour (Marion Cotillard) geçmişte yaşadıkları şeylerden dolayı keskin virajlardan geçmek zorunda kalırlar.

Yönetmenliğini Robert Zemeckis‘in yaptığı filmin diğer oyuncuları ise; Lizzy Caplan, Matthew Goode, Raffey Cassidy, Charlotte Hope ve Jared Harris’tir.

Şark Vaatleri, Locke ve Pawn Sacrifice filmlerinin de senaryolarını yazan Steven Knight‘ın kaleminden çıkan film 25 Kasım’da vizyonda olacak.

Allied Filmi Kısa Reklam Filmi

Önceki İçerikLogan Filminden Yeni ve Gizemli Fotoğraflar Geldi
Sonraki İçerikDoctor Strange IMAX Reklamı ile Evrenler Arası Seyahat
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)