Batman v Superman Filmi 1995 Yılında Çıksaydı

832

Batman v Superman filmi, bu Cuma (25 Mart) vizyona girmeye hazırlanırken Screenrush “Film 1995 yılında çıksaydı fragmanı nasıl olurdu?” diye düşünüp harika bir video hazırlamış.

VHS dönemine hızlı bir dönüş yapmamızı sağlayan bu video derinden bir tüylerimizi diken diken etmedi değil doğrusu. VHS’in 80’li yıllarda Betacam (Betamax) ve Video 2000 formatları ile girdiği rekabetten galip olarak ayrılmasıyla da ikamesi pek mümkün olmayan bir formattı bildiğiniz üzere. Screenrush’ın yaptığı bu videoda Elliot Goldenthal’ın Grammy adaylığı aldığı Batman Forever (1995) filmi müziğini kullanmış olması da VHS havasını yakalamamızda müthiş bir etki sağlamış.

- Reklamlar -

Bol aksiyon, bol dostluk, bol düşman, ve bol heyecandan oluşacak bir filmle karşılaşacağız. Daha ilk filmden bunca kahramanı, düşmanı ortaya çıkarmaları; karanlık yapısından biraz uzaklaşıp biraz mizahi şekil almaları; yeni karakterleri olaya dahil etmeleri onlar için ne kadar başarılı, bizim için ne kadar eğlenceli olacak göreceğiz.

25 Mart’ta kimseciklere söz vermeyin (Tabii ki ülkemizin gündemi evden çıkmaya cesaret edebileceğimiz bir seviyede ise) ve Batman v Superman filmi için yerinizi ayırtın.

Batman v Superman Filmi 1995’te Çıksaydı Fragmanı Nasıl Olurdu?

Önceki İçerikPamuk Prenses ve Avcı 2 Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikMaz Kanata Kamera Arkası Görüntüleri Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)