Pamuk Prenses ve Avcı 2 Fragmanı Yayınlandı

2623

Pamuk Prenses ve Avcı 2 fragmanı filmin resmi Sosyal Medya sayfalarından yapılan paylaşım ile az önce yayınlandı. 22 Nisan’da vizyona girecek filmin başrollerinde Charlize Theron (Evil Queen Ravenna) ve Chris Hemsworth (The Huntsman Eric) Jessica Chastain (Warrior Sara) ve Emily Blunt’ın (Ice Queen Freya) yer alıyor.

Pamuk Prenses ve Avcı olarak lanse edilen Snow White and the Huntsman‘ın devam filmi olan The Huntsman Winter’s War filminde tehlikeli karakterleriyle Charlize Theron‘u Evil Queen Ravenna ve Chris Hemsworth’u The Huntsman Eric rolüyle göreceğiz.

- Reklamlar -

Uzun bir zamandır kötülüğün Google’daki karşılığı olan şeytani kraliçemiz Evil Queen Ravenna (Theron) Pamuk Prenses’in bıçağına yenik düşer ancak onu sinsice izlemeye devam eder. Ardından Freya (Blunt) yaşadığı büyük ihanet ile Krallık’tan kovulur. Canını sıkan, düşman olarak gördüğü her şeyi dondurma yeteneğine sahip olan kızımız Krallık’tan kovulduktan sonra ormanda The Huntsman Eric (Chris Hemsworth) tarafından bakılmış ve korunmaya alınır. Eric (Hemsworth) ve Warrior Sara (Chastain) arasındaki aşk Freya’nın da araya girmesiyle çatırdar ve ortalık biraz kızışır…

Freya kardeşinin öldüğünü öğrenir ve kalan askerler ile gücünü yerine getirmek için Sihirli Ayna’yı evine getirmek için çabalar. Ancak Ravenna altın kaynaklarını tekrar oluşturmak için gücünü toparlar ve şeytani kız kardeşine göre iki kat daha fazla güç ile tekrar gelir. Artık ordusunun yenilmez olduğunu kanıtlamasının da tam zamanıdır…

Ama unuttukları bir karakter daha vardır. Huntsman!

Yönetmenliğini Cedric Nicolas-Troyan’ın yaptığı The Huntsman Winter’s War filmin yapımcılığı Joe Roth’a (Maleficent, Alice in Wonderland) aittir.

Ülkemizde Dünya ile aynı anda 22 Nisan 2016 tarihinde vizyona girecek.

Pamuk Prenses ve Avcı 2 Filminin Fragmanı

Pamuk Prenses ve Avcı 2 Fragmanı Sosyal Medya Paylaşımı

Önceki İçerikHarry Potter Fragmanları Star Wars Gibi Yapılsaydı
Sonraki İçerikBatman v Superman Filmi 1995 Yılında Çıksaydı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)