Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları Filminden Karakter Posterleri

2574

Bir Tim Burton filmi olan Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları‘ndan 8 tane karakter posteri 20th Century Fox tarafından yayınlandı.

Jacob (Asa Butterfield) 16 yaşında bir gençtir. Gizemli bir ormanda ipuçlarını takip ederek, dağları aşarak bulduğu adada Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children (Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları) ile karşılaşır ve hayatı bir anda değişir. Jacob bu terk edilmiş evde garip yatak odaları ve koridorlarda eskiden gelen yolcuları keşfetmeye başlar. İnanılmaz güçlere sahip oldukları için çok daha fazlasının olduğunu düşünür. Ve hala yaşıyor olabiliyor olmaları da hikayeyi her geçen saniye biraz daha etkileyici hale getirir.

- Reklamlar -

Ransom Riggs’in 2011 yılında ilk kitabını, 2014 ise ikinci kitabı Hollow City’yi yayınlamıştı (Bir üçleme düşünüyormuş). Hikayeyi Jane Goldman’ın (X-Men: First ClassKingsman: The Secret Service) senaryo haline getireceği, Peter Chernin ve Jenno Topping yapımcılığını yapacağı Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları filmi Chernin Entertainment imzası taşıyacak.

Film 20th Century Fox tarafından 30 Eylül tarihinde vizyona girecek.

Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları Karakter Posterleri

Önceki İçerikAll Eyez on Me Filminin Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikFree State of Jones Filminden Hareketli 3 Afiş
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)