All Eyez on Me Filminin Fragmanı Geldi

1338

All Eyez on Me filmi ile ilgili uzunca bir bekleyişin ardından sonunda ciddi bir gelişme oldu. Demetrius Shipp Jr.‘ın başrolde Tupac Shakur‘u canlandırdığı All Eyes on Me filminin fragmanı sonunda geldi.

Yönetmenliğini daha önce Demetrius’un duyurusunu yaptığımız içerikte John Singleton’ın yapabileceğini söylemiştik ancak bu konuda da major bir değişiklik yapılarak Benny Boom‘a emanet edilmiş.

- Reklamlar -

2009 yapımı olan Notorious filminde Biggie Smalls rolüyle ön plana çıkan Jamal Woolard‘ın da kadrosunda yer aldığı All Eyez on Me filminde; Ayrıca Danai Gurira Tupac’ın annesi olan Afeni Shakur’u, Kat Graham ise Jada Pinkett’i canlandıracak.

1996 yılında kör bir kurşuna kurban giden Rap müziğin efsanevi sanatçısı ve aynı zamanda da bir oyuncu olan Tupac Shakur‘un; New York’taki stüdyosunda 4 kez vurularak hastaneye kaldırıldığı ve ertesi gün de cinsel saldırı suçundan hapse altılmıştı. 1.4 milyon dolar gibi çok büyük bir kefaret ödenerek hapisten çıkarılan sanatçı; 3 albümlük dev bir anlaşmaya da imza atmış ancak Thug Life vol. 2’yi çıkaramadan hayata gözlerini yummuştu.

2007 yılında 75 milyon albüm satışıyla da En çok Satanlar Listesi’ne adını yazdırmıştı.

All Eyez on Me filmi Amerika’da 11 Kasım’da vizyona girecek iken ülkemizde henüz ne zaman vizyona gireceği kesinleşmemiştir.

All Eyez on Me Fragmanı

Önceki İçerik17 Haziran’da Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi
Sonraki İçerikBayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları Filminden Karakter Posterleri
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)