Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları Yeni Reklamı Geldi

537

Yönetmenliğini Tim Burton‘ın yaptığı Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları filminin yeni bir reklamı yayınlandı. Rekorlar kıran bu hikaye bakalım nasıl olacak?

Kitabı okuyanlar pek tabii ki fragmanlar ve afişlerden pek memnun görünmese de işin içinde Tim Burton olunca biz biraz heyecanlanıyoruz.

- Reklamlar -

Jacob (Asa Butterfield) 16 yaşında bir gençtir. Gizemli bir ormanda ipuçlarını takip ederek, dağları aşarak bulduğu adada Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları ile karşılaşır ve hayatı bir anda değişir. Jacob bu terk edilmiş evde garip yatak odaları ve koridorlarda eskiden gelen yolcuları keşfetmeye başlar. İnanılmaz güçlere sahip oldukları için çok daha fazlasının olduğunu düşünür. Ve hala yaşıyor olabiliyor olmaları da hikayeyi her geçen saniye biraz daha etkileyici hale getirir.

Ransom Riggs’in 2011 yılında ilk kitabını, 2014 ise ikinci kitabı Hollow City’yi yayınlamıştı (Bir üçleme düşünüyormuş). Hikayeyi Jane Goldman’ın (X-Men: First ClassKingsman: The Secret Service) senaryo haline getireceği, Peter Chernin ve Jenno Topping yapımcılığını yapacağı Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları filmi Chernin Entertainment imzası taşıyacak.

Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları, 30 Eylül’de Türkiye’de vizyona girecek.

Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları Filminin Yeni Reklamı

Önceki İçerikÜnlü Filmlerin Çekildiği Yerlere Gidip Aynı Pozu Veren Adam
Sonraki İçerikTransformers: The Last Knight Yeni Afişi Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)