Beauty and the Beast Filmi İlk Fragmanı Yayınlandı

811

Beauty and the Beast filmi ilk fragmanı Walt Disney Pictures cephesinden geldi. Efsanevi Beauty and the Beast (Güzel ve Çirkin) hikayesi 2017 yılının ilk çeyreğinde ülkemizde bir Live-Action olarak beyaz perdede olacak.

Beauty and the Beast Filmi Kadrosu

Emma Watson‘ın Belle, Dan Stevens’ın Beast, Ian McKellen‘ın Cogsworth, Luke Evans’ın Gaston, Josh Gad’in LeFou, Kevin Kline’in Maurice (Belle’in Babası), Emma Thompson’ın Bayan Potts, Gugu Mbatha-Raw’un Plumette (Tüylü Süpürge), Ewan McGregor‘ı Lumiere ve Stanley Tucci’yi ise büyük piyano Cadenza rolüyle göreceğimiz filmin kadrosu göreceğiniz üzere epey kaliteli.

- Reklamlar -

Yönetmenliğini Bill Condon’ın üstlendiği Beauty and the Beast filmi hikayesi ise Linda Woolverton’ın 1991 yılındaki çizgi filminden beyaz perdeye aktaranlar Stephen Chbosky (The Perks of Being a Wallflower) ve Evan Spiliotopoulos’tur (The Lion King 1½, The Huntsman: Winter’s War ve Tinker Bell and the Lost Treasure). Yapımcılıklarını ise Mandeville Films adına David Hoberman ve Todd Lieberman üstlenmektedir. Filmin müzikleri ise 8 Oscar ödülü bulunan usta Alan Menken tarafından yapılmıştır. Alan Menken aynı zamanda 1991 yılındaki ilk filmin de müziğini yaparak 2 Oscar’ı bu çizgi filmden kazanmıştı.

Walt Disney Pictures tarafından dünya genelinde aynı anda 17 Mart 2017 tarihinde beyaz perdeye sunulacak.

Beauty and the Beast Filminin İlk Fragmanı

Önceki İçerikChewbacca Maskesi ile Facebook Canlı Yayın Rekoru Kıran Kadın
Sonraki İçerikFurious 7 Fragmanı The Little Rascals Filmi Gibi Olsaydı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)