Beauty and the Beast’in Dans Sahnesinin Yer Aldığı Özel Dergi Kapağı

576

Disney‘in merakla beklenen Live-Action filmi Beauty and the Beast‘in Belle ve Beast’in dans sahnesinin yer aldığı özel bir dergi kapağı geldi.

Entertainment Weekly dergisi için yapılan kapakta Emma Watson ve Dan Stevens‘in dansından çok kullanılan renkler ve ortamın görünümü en dikkat çekici ayrıntılar olmuş. Aşağıdaki sahnenin tekrar canlanacak olması da epey mutluluk verici!

- Reklamlar -

Beauty and the Beast'in Dans Sahnesinin Yer Aldığı Özel Dergi Kapağı

Emma Watson, Dan Stevens, Ian McKellen, Luke Evans, Josh Gad, Kevin Kline, Emma Thompson, Gugu Mbatha-Raw, Ewan McGregor ve Stanley Tucci’yi kadrosunda göreceğimiz filmin kadrosu göreceğiniz üzere epey kaliteli.

Yönetmenliğini Bill Condon’ın üstlendiği filmin senaryosu ise Stephen Chbosky (The Perks of Being a Wallflower) ve Evan Spiliotopoulos tarafından uyarlanacak.

Yapımcılıklarını ise Mandeville Films adına David Hoberman ve Todd Lieberman üstlenmektedir. Filmin müzikleri ise 8 Oscar ödülü bulunan usta Alan Menken tarafından yapılmıştır. Alan Menken aynı zamanda 1991 yılındaki ilk filmin de müziğini yaparak 2 Oscar’ı bu çizgi filmden kazanmıştı.

Walt Disney Pictures tarafından dünya genelinde aynı anda 17 Mart 2017 tarihinde beyaz perdeye sunulacak.

Beauty and the Beast Entertainment Weekly Kapağı

Beauty and the Beast'in Dans Sahnesinin Yer Aldığı Özel Dergi Kapağı

Önceki İçerikPixar’dan Mutluluk Garantili Kısa Film: Piper
Sonraki İçerikGüzel ve Çirkin Filminden Yepyeni Fotoğraflar Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)