Güzel ve Çirkin Filminden Yepyeni Fotoğraflar Geldi

668

Güzel ve Çirkin filminden dün yayınlanan dergi kapağının ardından bugün de filmden yepyeni fotoğraflar geldi. Biz Disney’in bu dünyasına aşık olacağız gibi! Yine Entertainment Weekly cephesinden gelen fotoğraflar ile göz kamaştıran ortamın tam da ortasında buluyoruz kendimizi.

Live-Action olarak yapılan filmde Emma Watson‘ı Güzel, Dan Stevens‘ı Çirkin rollerinde izleyeceğiz.

- Reklamlar -

Emma Watson, Dan Stevens, Ian McKellen, Luke Evans, Josh Gad, Kevin Kline, Emma Thompson, Gugu Mbatha-Raw, Ewan McGregor ve Stanley Tucci’yi kadrosunda göreceğimiz filmin kadrosu göreceğiniz üzere epey kaliteli.

Yönetmenliğini Bill Condon’ın üstlendiği filmin senaryosu ise Stephen Chbosky (The Perks of Being a Wallflower) ve Evan Spiliotopoulos tarafından uyarlanacak.

Yapımcılıklarını ise Mandeville Films adına David Hoberman ve Todd Lieberman üstlenmektedir. Filmin müzikleri ise 8 Oscar ödülü bulunan usta Alan Menken tarafından yapılmıştır. Alan Menken aynı zamanda 1991 yılındaki ilk filmin de müziğini yaparak 2 Oscar’ı bu çizgi filmden kazanmıştı.

Walt Disney Pictures tarafından dünya genelinde aynı anda 17 Mart 2017 tarihinde beyaz perdeye sunulacak.

Güzel ve Çirkin Filmi Yeni Fotoğrafları

Önceki İçerikBeauty and the Beast’in Dans Sahnesinin Yer Aldığı Özel Dergi Kapağı
Sonraki İçerikPassengers Filminden Yeni Görüntü Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)