Ben-Hur Yeni Fragmanı Yayınlandı

587

Ben-Hur filmi yeni fragmanı yapımcı şirketleri Paramount Pictures ve MGM tarafından yayınlandı. Film 9 Eylül’de sinemalardaki yerini alacak!

Timur Bekmambetov‘un yönetmenliğini yaptığı film Amerika’da 12 Ağustos’ta, ülkemizde ise 23 Eylül’de vizyondaki yerini alacak. Başrollerinde Jack Huston (Judah Ben-Hur), Toby Kebbell (Messala), Haluk Bilginer (Simonides), Morgan Freeman (Ilderim), Rodrigo Santoro (Jesus), Nazanin Boniadi (Esther), Ayelet Zorer (Naomi) ve Sofia Black-D’Elia (Tirzah) yer alıyor.

- Reklamlar -

Film, Roma ordusunda subay olan Judah‘ın (Jack Huston) üvey kardeşi Messala (Toby Kebbell) tarafından uğradığı ihanet sebebiyle Prens nezdinde hainlikle suçlandığı epik bir hikayedir. Ünvanı elinden alınan, ailesinden ve sevdiği kadın olan Esther’den (Nazanin Boniadi) ayırılan Judah köle olmaya zorlanır. Yıllar süren sürgünün ardından öcünü almak için tekrar gelen Judah, kurtuluşu bu intikamda bulacaktır.

Film Lew Wallace’ın yazdığı “Ben-Hur: A Tale of the Christ” romanından uyarlanmıştır. Daha önce 5 kere daha uyarlanan bu hikaye ilk önce 1907 yılında, ardından 1925-1959- 2003 ve 2010 yıllarında karşımıza çıkmıştı. 1959 yapımı olan ve sinema tarihinin en büyük filmlerinden biri olan bu yapım tam 11 Oscar ödülü sahibi olmuştu. Filmin kötü çıkmaması ümidini taşıyoruz.

Ben-Hur Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikStranger Things Dizisinin 70’ler ve 80’lerden İlham Aldığı Filmler
Sonraki İçerikKarşınızda Guardians of the Galaxy 2 Ravagers Ekibi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)