Benim Adım Feridun’a Günler Kala En İyi Çağan Irmak Filmleri

1118

Ülkemizin hayali yönetmenlik olan gençlerinin kafasında idol belirlediği iki adet Türk yönetmen vardır. Nuri Bilge Ceylan ve Zeki Demirkubuz. Ne zaman bu ikilinin adı geçse önce acaba beni sanatlarıyla döverler mi korkusundan dolayı önce sessiz sonra daha gururla daha gür söylediğim bir cümle var. “Ben Çağan Irmak seviyorum!

Yakın tarihte Halil Sezai Paracıkoğlu ve Büşra Pekin‘in başrollerini paylaştığı Benim Adım Feridun görücüye çıkacak. Dürüst olmam lazım Çağan Irmak kalite konusunda biraz tutarsız bir adam. Geçen yıl vizyona giren Nadide Hayat filminden sonra bu filmden de öyle çok ümitli değilim. Yine de bu adamın işlerine her zaman şans vermek adına size önceden çektiği ve aklımda yer eden bazı filmlerini övmek istedim. Olur ya hala izlemeyen varsa da spoiler’sız yazmak istedim ki film önerisi yerine geçsin.

Bu liste paylaşılan replikler dışında spoiler içermemektedir.

En İyi Çağan Irmak Filmleri

3Unutursam Fısılda

Benim Adım Feridun'a Günler Kala En İyi Çağan Irmak Filmleri
- Reklamlar -

“Adın bile sahte senin!”

Filmi daha izlerken bile “Ben galiba iyi bir iş izliyorum.” dediğimi hatırlıyorum. Hümeyra ve Işıl Yücesoy’un her karşılıklı sahnesinde hem oyunculuklarından hem de ortaya çıkardıkları kimyadan oturuşumu düzelttim diyebilirim. E nispeten genç olan cast da hiç geri planda kalmayacak performans sergileyince, üstüne bir de iyi hikaye ve iyi yönetmen ikilisi işe dahil olunca gerçekten keyifli zaman geçirtti Unutursam Fısılda.

Önceki İçerikStranger Things 2. Sezon Oyuncu Kadrosundan İlk Görsel
Sonraki İçerikBizde Yok Diyenlere Yerli Fantastik Diziler