Better Call Saul Fragmanı Yayınlandı

1212

Tadını damağımızda bırakan efsanevi Breaking Bad‘i yaratan Vince Gilligan‘ın devam dizisidir. Saul Goodman, nerede pislik bir herif var onun başını beladan kurtarmaya çalışan bir avukattır. Breaking Bad bittikten sonra “6. Sezon gelecek mi?” sorusunun şehir efsanesi olmasının ardından Better Call Saul, Breaking Bad severlere ilaç gibi gelecektir.

Better Call Saul dizisinin ilk bölümü 8 Şubat’ta yayına girecekmiş. 2 Sezonluk anlaşmanın sağlanmış olduğu haberi de beni şimdiden heyecanlandırdı. Dizide tabii ki tanıdık bir isim de var: Mike Ehrmantraut

- Reklamlar -

Better Call Saul Fragmanı Yayınlandı

Better Call Saul ilgili detaylar

Dizide Aaron Paul‘u oynatmak isteyen Vince Gilligan, Aaron’la kıyasıya bir mücadeleye girmiş. İnşallah galip çıkar. Better Call Saul’da Breaking Bad’den tanıdığımız sadece Mike Ehrmantraut var. Şu an tabii ki.

Enteresan bir ayrıntı; Breaking Bad’in tüm bölümleri 35mm film ile çekilmiş iken, Better Call Saul 4K digital teknolojisiyle çekiliyormuş.

Saul Goodman’ın “It’s all goodman” dan geldiğini duymayan kalmamıştır sanırım. E iyi adamlar tabii olacak o kadar! Bu ve benzeri haberler nedeniyle 2015 yılıyla ilgili çok güzel hislerim var. Umarım yıl boyu devam eder bu şekilde.

En azından 2016’ya kadar devam edeceği kesin…

Better Call Saul Dizisinin Fragmanı

Önceki İçerikMutlaka İzlenmesi Gereken 15 Film Serisi
Sonraki İçerikAli Kundilli Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)