Birbirinden Güzel ve İzlenmesi Gereken Ağlatan Filmler

698892

Tarz olarak kızların kendine daha yakın bulduğu arama motorlarına “ağlatan filmler” yazmasına gerek kalmaması için yazdığım naçizane kendi hazırladığım ve yorumladığım listem, sıralamanın kesinlikle iyi ve kötülükle alakası yok, aklıma gelme sırasına göre yazdım, genel anlamda hafızam kuvvetli olmamakla birlikte bunlar benim bile aklımda kaldıysa listeye bir göz atın derim, mutlaka izlemedikleriniz vardır ;)

Editör notu: Listeye başlamadan önce uyarmak isterim ki; bu listenin dili haddinden fazla kadınların dünyasını yansıtan bir dil ile yazılmıştır. Dostum, erkek isen başka bir listeye (buradan) davet ediyorum seni! Yoksa kendini kadınlar tuvaletine (Mecazi) düşmüş gibi hissedebilirsin. :) Belirli aralıklarla göreceğin “Ayyy inanmıyorum”, “Erkekler hep böyle zaten hak ediyorlar!” gibi cümlelere maruz kalabilirsin.

Ağlatan Filmler

29The Fault In Our Stars (Aynı Yıldızın Altında)

Birbirinden Güzel ve İzlenmesi Gereken Ağlatan Filmler
- Reklamlar -

Sitenin sahibi olan twidinebandim’ın önerisi üzerine; “Merve bak bu tam senlik!” diye yolladığı ve benimde izlediğim bir film. Kimisi kitabından daha kötü olduğunu düşünüp filmi kötü bulurken, kitabını okumamış biri olarak ciğerleri komple götüren bir film. Bazı sahnelerini hatırladıkça içim hala cızz! ediyor, izleyin işte be neyini anlatayım zaten şu saate kadar izlemediysen git köşede kafana falan sık yani o derece müzelik film! (Tamam sakinim) Yıl olmuş 2015 nasıl Eternal Sunshine of The Spotless Mind benim en sevdiklerimden ise bu da öyle kalacak nokta net yani. Bu film sevgiliyle falan izlenmez yalnız izleyeceksin yalnız başına ağlayacaksın.

Ayrıca Shailene Woodley’e duyduğum sempati bu filmle birlikte iyice arttı. Film sayesinde bir iki ülke görme şansına da sahipsin. Hastalık filmi ama bildiğin trajediyi komediye çevirmeye çalışırken oluşan trajediden uzaklaşamayan müthiş bir film.

Önceki İçerikJohnny Express (2014)
Sonraki İçerik31 Temmuz’da Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi
Merve ARISOY
Luftmensch