Brad Pitt ve Marion Cotillard’ın Evlendiği Allied’ten Yeni Fragman

621

Brad Pitt ve Marion Cotillard‘ın evlendiği Allied filminden yeni bir fragman yayınlandı. Paylaşılan TV Spot ile gündeme de gönderme yapılmış oldu.

Bildiğiniz üzere gün ortasında Angelina Jolie‘nin Brad Pitt‘e boşanma davası açması gündemde şok etkisi yaratmıştı.

- Reklamlar -

Birbirine aşık olan iki casusun hikayesinin anlatıldığı Allied filminde Alman Büyükelçisi’ni öldürme görevinde olan casuslar birbirlerine yaklaşırlar. Geçmişlerini silip atamadıkları için her fırsatta karşılarına çıkan sorunlarla da başa çıkmak zorundadırlar.

Birlikte bir gelecek inşaa etmek isteyen Max Vatan (Brad Pitt) ve Marianne Beausejour (Marion Cotillard) geçmişte yaşadıkları şeylerden dolayı keskin virajlardan geçmek zorunda kalırlar.

Yönetmenliğini Robert Zemeckis‘in yaptığı filmin diğer oyuncuları ise; Lizzy Caplan, Matthew Goode, Raffey Cassidy, Charlotte Hope ve Jared Harris’tir.

Şark Vaatleri, Locke ve Pawn Sacrifice filmlerinin de senaryolarını yazan Steven Knight‘ın kaleminden çıkan film 25 Kasım’da vizyonda olacak.

Allied Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikFuriosa Merkezli Bir Mad Max Geliyor
Sonraki İçerikYeni Jumanji Filminden İlk Görsel Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)