Brad Pitt ve Marion Cotillard’lı Allied’tan Yeni Klip ve Kamera Arkası

711

Başrollerinde Brad Pitt ve Marion Cotillard’ın yer aldığı Robert Zemeckis‘in son filmi Allied filminden yeni bir klip ve kamera arkası yayınlandı.

Birbirine aşık olan iki casusun hikayesinin anlatıldığı Allied filminde Alman Büyükelçisini öldürme görevinde olan casuslar birbirlerine yaklaşırlar. Geçmişlerini silip atamadıkları için her fırsatta karşılarına çıkan sorunlarla da başa çıkmak zorundadırlar.

- Reklamlar -

Birlikte bir gelecek inşaa etmek isteyen Max Vatan (Brad Pitt) ve Marianne Beausejour (Marion Cotillard) geçmişte yaşadıkları şeylerden dolayı keskin virajlardan geçmek zorunda kalırlar.

Yönetmenliğini Robert Zemeckis‘in yaptığı filmin diğer oyuncuları ise; Lizzy Caplan, Matthew Goode, Raffey Cassidy, Charlotte Hope ve Jared Harris’tir.

Şark Vaatleri, Locke ve Pawn Sacrifice filmlerinin de senaryolarını yazan Steven Knight‘ın kaleminden çıkan film 25 Kasım’da vizyonda olacak.

Allied – Testing You Klibi

Allied Kamera Arkası Görüntüleri

Önceki İçerik18 Kasım 2016 Vizyondaki Filmler ve Haftanın Filmi
Sonraki İçerikMartin Scorsese’nin Silence Filminden Afiş ve Görselleri Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)