Bridget Jones’un Bebeği Filmi Yeni Fragmanı Geldi

545

16 Eylül’de vizyona girecek olan Bridget Jones’un Bebeği filmi yeni fragmanı yayınlandı. Sevenleri tarafından merakla beklenen film yeni hikayesi ile de dikkat çekiyor.

Yapımı Universal Pictures ve Working Title tarafından üstlenen bu efsane hikayenin devamı için epey ümitliyiz!

- Reklamlar -

2001 yılında ilk defa karşımıza çıkan filmi de yönetmenliğini yapan Sharon Maguire’in yöneteceği öğrenilen filmde yardımcı olarak David Nicholls’un (One Day) görev alacağı konuşuluyor. Mekan seçimlerinin sır gibi saklandığı serinin üçüncü filminde Jones’un bir de çocuğu olacak. Burada aklına gelen soru “ee bu çocuk kimden peki?” değil mi? O sorunun cevabı belki Colin Firth, Patrick Dempsey ya da üçüncü bir kişi olabilir şu an bu konunun ucu çok açık durumda.

Otuzlarının başlarında, hala bekâr ve fazla kilolarını vermeye çalışan Bridget Jones, yeni yılla birlikte artık hayatında bir şeyleri değiştirmeye karar verir; sigarayı bırakmayı, kilo vermeyi, hayatının erkeğini bulmayı aklına koyar ve bir günlük tutmaya başlar.

Bridget Jones’un Bebeği Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikStar Trek Beyond Filmi Yeni Görüntüleri Yayınlandı
Sonraki İçerikThe Rock’tan Hızlı ve Öfkeli 8 Fotoğrafı Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)