Bryan Cranston Trumbo Filmi ile Geliyor

1485

Efsanevi Heisenberg karakteriyle gönüllerimizi fetheden Bryan Cranston, bu kez Trumbo filmi ile karşımıza geliyor. Daha önce Sneaky Pete dizisiyle ilgili haber ile kan akışımızı hızlandırmıştı ama bu film daha önce oynadığı rollere göre biraz farklı olduğu için merakımız biraz daha arttı doğrusu.

Bryan Cranston Trumbo Filmi ile Geliyor

- Reklamlar -

Trumbo Filminin Detayları

1940’lı yıllarda Hollywood’da müthiş bir kariyere sahip olan Dalton Trumbo isimli bir senaristin; Komünist olduğu için kara listeye alınarak her şeyini kaybetmesini konu alıyor. Filmin yönetmenliğini Jay Roach, senaryosunu ise, Bruce Cook (kitabın yazarı) ve John McNamara (sinemaya uyarlayan) yer almaktadır. Oyuncu kadrosunda ise tanıdık bir çok isim var. Sadakatsiz filminden hatırlayacağınız Diana Lane, Malefiz ve Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi’nden tanıdığımız Elle Fanning ve yıllara meydan okuyan Helen Mirren kadronun omurgasını oluşturuyor.

Dalton Trumbo’nun biyografisi olarak ele alınan filmin Amerika’daki vizyon tarihi 22 Ocak 2016. Umarız ülkemizde de vizyona girer de gözümüz gönlümüz açılır.

Önceki İçerikMartin Scorsese Müthiş Bir Film ile Geliyor
Sonraki İçerikUnfriended / Sanalüstü Film İncelemesi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)