Bryan Cranston Trumbo filmi ile geliyor

2
1144

Efsanevi Heisenberg karakteriyle gönüllerimizi fetheden Bryan Cranston, bu kez Trumbo filmi ile karşımıza geliyor. Daha önce Sneaky Pete dizisiyle ilgili haber ile kan akışımızı hızlandırmıştı ama bu film daha önce oynadığı rollere göre biraz farklı olduğu için merakımız biraz daha arttı doğrusu.

trumbo-2

1940’lı yıllarda Hollywood’da müthiş bir kariyere sahip olan Dalton Trumbo isimli bir senaristin komünist olduğu için kara listeye alınarak işini ve her şeyini kaybetmesini konu alan filmin yönetmenliğini Jay Roach, senaryosunu ise, Bruce Cook (kitabın yazarı) ve John McNamara (sinemaya uyarlayan) yer almaktadır. Oyuncu kadrosunda ise tanıdık bir çok isim var. Sadakatsiz filminden hatırlayacağınız Diana Lane, Malefiz ve Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi’nden tanıdığımız Elle Fanning ve yıllara meydan okuyan Helen Mirren kadronun omurgasını oluşturuyor.

Dalton Trumbo’nun biyografisi olarak ele alınan filmin Amerika’daki vizyon tarihi 22 Ocak 2016. Umarız ülkemizde de vizyona girer de gözümüz gönlümüz açılır.

Trumbo filminin afişi

trumbo

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.