Sasha Luss ve Luke Evans’lı Anna Filmi Fragmanı Geldi

550

Başrolünde Sasha Luss, Helen Mirren, Luke Evans‘ın yer aldığı, yönetmenliğini Luc Besson‘ın yaptığı Anna filminden fragman geldi.

Uzun zamandır beklediğimiz suikastlı, gerilimli filmlere olan özlemimizi bitirecek bir yapım geliyor: Anna. Daha önce bu hafta (21.06.2019) vizyona girmesini beklediğimiz film, Luc Besson’ın hakkında çıkan tecavüz iddiaları sebebiyle ertelenmişti. Fakat bu iddialara rağmen film 21 Haziran’da vizyona girdi. Tam 2 saat sürecek Anna filmi, Luc Besson’ın ilk dönemlerindeki gibi bizi aksiyona doyuracağa benziyor.

- Reklamlar -

Anna Filmi Konusu

Anna, işinde oldukça başarılı olan suikastçı bir kadın. Anna Poliatova, temelde bir suikastçıdır ama asla normal bir suikastçı değil. Onun çarpıcı güzelliğinin altında dünyanın en korkulan hükümet suikastçılarından biri yatıyor. 24 yaşında olan Anna’nın kim olduğunu ve içinde kaç kadın saklandığını kimse bilememektedir. Genç kadın, Moskova’da pazardaki sıradan bir satıcı mı, Paris’te yaşayan bir model mi, yozlaşmış bir polis mi, yoksa sadece zorlu bir satranç oyuncusu mu? Onun gerçekte kim olduğunu bilmek için oyunun sonuna kadar beklemek gerekecek.

Anna Filmi Oyuncuları

Filmin başrollerinde Sasha Luss, Luke Evans ve The Queen filmiyle Oscar ödülü sahibi olan Helen Mirren yer alıyor. Yönetmeni ise Luc Besson. “Bu ismi bir yerden hatırlıyorum” diye düşünüyorsanız, kendisi Lucy filminin de yönetmeni.

Valérian and the City of a Thousand Planets ile gişede yaşadığı hayal kırıklığı sonrasında Anna ile karşımıza gelen Luc Besson, bakalım bu defa gişede başarılı olabilecek mi?

Lafı fazla uzatmadan sizi filmin fragmanı ile başbaşa bırakalım:

Anna Filminin Fragmanı

Önceki İçerikStranger Things 3. Sezon Yeni Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikAngry Birds 2 Filminden Yeni Fragman Geldi
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.