El Camino: A Breaking Bad Movie İlk Fragmanı Geldi

551

11 Ekim’de Netflix‘te yayınlanacak El Camino: A Breaking Bad Movie‘den ilk uzun fragman geldi. Başrollerde ise ne mutlu ki Aaron Paul ve Bryan Cranston yer alıyor. Hadi detaylara birlikte bakalım…

El Camino: A Breaking Bad Movie Konusu

El Camino: Bir Breaking Bad Filmi, kaçırılan bir adamın özgürlük arayışını konu ediyor. Tutsaklıktan kurtulan adam, kendisi için yeni bir hayat kurmaya çalışırken, kaçmaya çalıştığı geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalır.

- Reklamlar -

Breaking Bad’in yaratıcısı olan Vince Gilligan‘ın yazıp yönettiği El Camino: A Breaking Bad Movie, dizinin finalinden sonraki hikayeye odaklanacak. Hem kendisini esaret altında tutan suçlulardan, hem de kanun güçlerinden kaçan Jesse Pinkman‘ın merakla beklediğimiz hikayesini izleyeceğiz.

El Camino: A Breaking Bad Movie Oyuncuları

Bryan Cranston’ın Walter White rolüyle tekrar kadroya katılıp katılmayacağı konusunda çok sayıda söylenti olsa da Krysten Ritter (Jane Margolis), Jonathan Banks (Mike Ehrmantraut), Jesse Plemons (Todd), Charles Baker (Skinny Pete), Matt Jones (Badger) ve Robert Forster’ın (Ed) dizideki rolleriyle tekrar geleceği kesinleşti.

Bu isimlerin filmde yer alacağı henüz resmiyet kazanmamış olsa da filmin IMDB sayfasına belirli aralıklarla yapacağınız ziyaretler ile bu isimleri teyit edebilirsiniz. Yukarıda ismi geçen bazı karakterlerin dizi finaline kadar öldüğünü biliyorsunuz. Bunları tekrar görecek olmamız, aynı Better Call Saul dizisinde olduğu gibi hikayeyi geçmişten günümüze doğru izleyebileceğimizin de kanıtı olmuş oldu.

Şimdi 11 Ekim’i iple çekmek zamanıdır. Netflix‘te izleyeceğimiz bu şölen için şimdiden heyecanlanmamak elde değil!

El Camino: A Breaking Bad Movie Filminin Fragmanı

Önceki İçerikMark Ruffalo ve Anne Hathaway’li Yeni Filmi Dark Waters’tan Fragman Geldi
Sonraki İçerikDakota Johnson ve Armie Hammer’lı Wounds’tan Fragman Geldi
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)