Burak Aksak’tan Kara Bela Fragmanı Geldi

1528

Leyla ile Mecnun’u bize kazandıran usta isim Burak Aksak, yeni eseri ile 18 Eylül’de beyaz perdeye taşınıyor. Hem de ne yapım.. Daha önce Bana Masal Anlatma filmi ile gönlümüzü fetheden, ki Leyla ile Mecnun’u izleyenlerin gönlünün efendisi olan Burak Aksak, fragmandan anladığımız kadarıyla bir efsane ile dönüş yapmış. Erdal Bakkal olarak hafızalara kazınan Cengiz Bozkurt, döktürmüş.

Konusu; Hayatı hep kuralına göre yaşamış Kudret’in düzeni sürpriz olaylarla tepetaklak olur. O da çok sevdiği arabasına atlayıp Antep’e doğru yola çıkar. Hem gider, hem yeni arkadaşlar edinir. Yolculuk boyunca arabasının başına gelmeyen, Kudret ve arkadaşlarının da peşine düşmeyen kalmaz. Kudret yüzlerce kilometrenin sonunda hem dostluğun önemini keşfedecek hem de kuralsız yaşamın keyfini öğrenecektir. Bana Masal Anlatma’dan sonra yazıp yönettiği ikinci film Kara Bela’da Burak Aksak izleyiciyi bol kahkahalı bir yolculuğa çıkarıyor.

- Reklamlar -

Seda Bakan, Cengiz Bozkurt, Erkan Kolçak Köstendil, Tarık Ünlüoğlu, Sadi Celil Cengiz gibi isimlerin baş rollerde görüldüğü filmde, komedi unsurunun hakkı verilecek. Hep birlikte izliyoruz ve de heyecanla bekliyoruz. Aman kaçırmayın!

Kara Bela Filminin Fragmanı

Önceki İçerikChristian Bale Enzo Ferrari’nin Hikayesi ile Geliyor
Sonraki İçerikHugh Jackman’ın Maske Bublajına Jim Carrey’den Cevap
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.