By the Sea Filminden Yeni Fragman Yayınlandı

1085

Daha önce sizlerle paylaştığımız By the Sea fragmanına bugün bir yenisi daha eklendi. Unbroken filminin de yönetmenliğini yapan Oscar ödüllü ünlü oyuncu Angelina Jolie Pitt’in ve onun gerçek hayattaki eşi Brad Pitt’de yer aldığı By the Sea filminin fragmanı Universal Pictures‘ın servisi ile yayınlandı.

By the Sea filmini yazıp, yönetip, yapımcılığını da üstlenen Angelina Jolie Pitt, bu dramatik film için Uluslararası bir işbirliğine imza atarak Mélanie Laurent (Soysuzlar Çetesi, Sihirbazlar Çetesi ve Düşman), Niels Arestrup (A Prophet, Savaş Atı ve Kelebek ve Dalgıç), Melvil Poupaud (Laurence Anyways ve Veda Vakti) ve Richard Bohringer (Subway ve Diva) gibi isimler ile birlikte çalışmış.

- Reklamlar -

Konusu; 1970’li yıllarda eski bir dansçı olan Venessa (Angelina Jolie) ve Amerikalı bir yazar olan Ronald (Brad Pitt) evli çiftlerdir. Ancak farklı dünyaların insanlarıdırlar. Sessiz bir sahil kasabasına yerleşerek kafalarını dinlemeye karar veren çift, amaçlarına ulaşamaz ve onulmaz dram ve romantizmin içine dahil olurlar.

60’lı ve 70’li yılların Avrupa sineması deneyimleriyle çekimleri tamamlanan filmin kadrosunun arka planında yer alan isimler de çok önemli. Sinematografisi Christian Berger tarafından yürütülen filmde Cine Reflect Lighting System isimli bir yönteme başvurulmuş, prodüksiyon dizaynı Jon Hutman (Unbroken); editör Patricia Rommel (The Lives of Others) ve kostüm dizaynı Ellen Mirojnick’a (Wall Street: Money Never Sleeps) aittir. Üretim görevleri Chris Brigham (Inception), Holly Goline (Unbroken) ve Michael Vieira (Unbroken) üstlenirken aynı zamanda yardımcı yapımcılık göreviyle de bu filmi ayakta tutmuşlar.

20 Kasım 2015’te ülkemizde vizyona girecek olan film için bekleyişimiz sürüyor.

By the Sea Filminin Fragmanı

Önceki İçerikBad Santa 2 Billy Bob Thornton ile Tekrar Geliyor
Sonraki İçerikPower Rangers Filmi Kadrosu Belli Oldu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)