By the Sea Fragmanı Yayınlandı

1040

Attıkları her adım olay olan Angelina Jolie ve Brad Pitt’in son filmi By the Sea filminden fragman geldi. Angelina Jolie’nin yazıp yönettiği filmin konusu, 1970’li yıllarda eski bir dansçı olan Venessa (Angelina Jolie) ve Amerikalı bir yazar olan Ronald (Brad Pitt) evli çiftlerdir. Ancak farklı dünyaların insanlarıdırlar. Sessiz bir sahil kasabasına yerleşerek kafalarını dinlemeye karar veren çift, amaçlarına ulaşamaz ve onulmaz dram ve romantizmin içine dahil oluruz.

Mr. & Mrs. Smith’ten sonra ilk defa bir arada göreceğimiz ikili için beklentiler biraz üst seviyelerde. İkiliye eşlik eden diğer oyuncular ise;

- Reklamlar -

Enemy (Düşman) filminden hatırlayacağımız Mélanie Laurent, 2012 yılında tüm festival ödüllerini silip süpüren Laurence Anyways filminin baş rolü olan Melvil Poupaud ve War Horse filmindeki büyük baba rolüyle tanıdığımız Niels Arestrup yer almaktadır.

Filmin Amerika vizyon tarihi 13 Kasım 2015’tir.

By the Sea Filminin Fragmanı

Önceki İçerik31 Temmuz-02 Ağustos Haftasının En İyi Gişe Filmleri
Sonraki İçerikKötü Kedi Şerafettin’den İlk Kareler Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)