Çalgı Çengi İkimiz’den Yeni Fragman Geldi

515

Yönetmenliğini Selçuk Aydemir‘in yaptığı Çalgı Çengi İkimiz‘den fragman geldi. Fragmanı ile bile güldüren film 6 Ocak 2017’de vizyona girecek!

Bundan altı yıl önce bulaştıkları mafya belası tarafından resmi düğün şarkıcılığı görevi icra ettirilen Salih ve Gürkan’ın tehlike ve eğlence dolu maceraları kaldığı yerden devam ediyor.

- Reklamlar -

Çalgı Çengi İkimiz filminde sevdiği kızla evlenmek için mafyadan ayrılmak isteyen Salih ve Gürkan’dan bunu yapmak için bir şart sunulur. Gidecekleri düğünün nikah memurunu kaçırmaları emredilen Salih ve Gürkan’ın başına her zamanki gibi olmadık şeyler gelir.

Sevilen ikili Murat Cemcir ve Ahmet Kural‘ın başrollerinde yer aldığı komedi filmi Çalgı Çengi İkimiz yeni fragmanı ile yine güldürdü ve çıtayı fezaya dikti!

Çalgı Çengi İkimiz oyuncu kadrosu ise şu şekilde: Rasim Öztekin, Nur Erkul, Ayşe Kökçü, Ahmet Gülhan, Tuna Orhan, Cahit Gök, Ayhan Taş, Burak Satıbol ve Şinasi Yurtsever.

Selçuk Aydemir‘in yazıp yönettiği filmin yapımcılığını ise TR 40 33 Production üstlenmektedir. Çalgı Çengi İkimiz’de bu kez sevdiği kızla evlenmek için mafyadan ayrılmak isteyen Salih ve kuzeni Gürkan’ın firar macerasını izleyeceğiz.

Beklentilerin çoook yüksek olduğu bu Çalgı Çengi İkimiz filmi 6 Ocak 2017 tarihinde bizleri güldürmeye geliyor.

Çalgı Çengi İkimiz Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikHızlı ve Öfkeli 8’den Fragman Öncesi Duygulandıran Video
Sonraki İçerikOscar 2017 Belgesel Dalında Yarışacak Filmler Belli Oldu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)