Captain Fantastic Fragmanı ve Afişi Geldi

962

Captain Fantastic, başrolünde Viggo Mortensen’in (The Lord of the RingsA Dangerous Method) yer aldığı bir aile draması. Filmin fragmanı ise yapımcı şirketi olan Bleeker Street tarafından paylaşıldı.

Kuzey Pasifik’in derinliklerinde bir ormanda, sosyal hayattan çok uzakta 6 çocuktan oluşan bir aileyi ayakta tutmaya çalışan fedakar bir baba Ben’in (Viggo Mortensen) hikayesinin anlatıldığı Captain Fantastic filminde ağır bir trajediyi konu almaktadır. Çocukları için yarattığı bu cennetin onların cehennemi olacağını kestiremeyen Ben’in bu cennetten ayrıldıktan sonra bir ebeveyn olmanın zorluklarını iliklerine kadar hisseder. Çocuklarının bu cennetten ayrılıp gerçek dünyaya doğru bir yolculuğa başlaması ile de konu iyiden iyiye trajediye doğru yol alır.

- Reklamlar -

Filmin kadrosunda Frank Langella, George MacKay, Samantha Isler, Annalise Basso, Nicholas Hamilton, Shree Crooks, Charlie Shotwell, Ann Dowd, Erin Moriarty, Missi Pyle ile Kathryn Hahn ve Steve Zahn yer almaktadır.

Matt Ross’un (28 Hotel Rooms) yazıp yönettiği film 8 Temmuz tarihinde Amerika’da vizyona girecek. Ülkemizde ise henüz vizyon tarihi netleşmemiştir.

Captain Fantastic Filminin Fragmanı

Captain Fantastic Afişi

Captain Fantastic Fragmanı ve Afişi Geldi

Önceki İçerikWhere’s Waldo? ile Kansere Dikkat Çekmek
Sonraki İçerikScream 2. Sezon Tanıtım Videosu Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)