Carol Filmi Özel Efektlerinden Arındırılsaydı Nasıl Olurdu?

766

Carol film olarak yine Cate Blanchett‘in ön plana çıktığı ve izleyenleri bir kez daha kendisine hayran bırakan yapımlardan bir tanesi oldu. 2016 Oscar Ödülleri‘nde de En İyi Kadın Oyuncu ödülüne aday olarak gösterildiği Carol ile ilgili ünlü video sitelerinden bir tanesi olan Funny or Die harika bir video hazırlamış.

Özel efektlerin yoğun olarak kullanıldığı Yüzüklerin Efendisi serisi, Mad Max: Fury Road, Interstellar; gibi filmlerden alışık olduğumuz “Without VFX” video konseptini Carol için de yapmışlar ve inanılmaz komik bir çalışma ortaya çıkmış.

- Reklamlar -

Özellikle Andy Serkis‘in Rooney Mara‘nın (Therese Belivet) fotoğraf makinesi ile Cate Blanchett’ın (Carol Aird) fotoğrafını çektiği sahneye yerleştirilmesi videonun zirve yaptığı nokta olmuş.

Ekibi tebrik ediyor ve bu harika çalışma ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Carol Film Efektlerinden Arındırılırsa?

UPDATE: Video Funny or Die tarafından harici bir sitede izlenmesi engellenmiş. “Youtube’da izleyin” butonuna basıp bu videoyu izleyebilirsiniz. Bu durum için de özür dileriz.

Önceki İçerikMaggie’s Plan Filminden Fragman Geldi
Sonraki İçerikSaban’s Power Rangers Çekimleri Başladı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)