Castle, Beckett’sız Kalacak

839

İnsanları nasıl öldüreceği konusunda oturup düşünen iki tip insan vardır. Psikopatlar ve gizemli hikaye yazarları. Ben yararıma olan taraftayım. Kimim ben? Castle!”

Çok satan polisiye roman yazarı Rick Castle ve danışmanlık yaptığı polis biriminin cinayetleri çözme maceralarını izlediğimiz, 8 senedir evlerimize konuk olan eğlenceli ama bir o kadar da heyecanlı dizi Castle‘ın 7. sezon bölümlerinde, ortağı, ilham perisi ve Rick Castle’ın romanlarında nam-diğer Nikki Heat olarak geçen Kate Beckett’ın sürekli kızgın ve nev-i şahsına münhasır bir ifadeyle “Castle!” dediğini duyamayacağız.

- Reklamlar -

Castle Dizisi Beckett’sız Kaldı

Karaktere hayat veren Stana Katic’in, yeni sezon için sözleşmede ücretinin artırılmaması sebebiyle artık kadroda olamayacağı söyleniyor.

Diziyi yayınlayan kanal ABC ise; duruma ilişkin şu şekilde bir açıklama yaptı:

Kate Beckett 8 yıldır çok sevilen dizimiz Castle‘da göz bebeği olmuş bir karakter. Stana Katic’in yeteneği ve diziye olan bağlılığına minnettarız. İlişkimizi sürdürmeyi umuyoruz.

Stana Katic’ten gelen açıklama ise şu şekilde:

Böyle harika bir deneyimle yollarımı ayırıyor olmaktan ziyade ABC’ye bana böyle güzel bir projenin içinde olma şansını tanıdıkları için minnettar olduğumu söylemek istiyorum. Hayranlarıma teşekkürler.

Bakalım Castle’ın yeni sezonunda bizleri neler bekliyor olacak?

Önceki İçerik2 Yaşındaki Oğlunu Darth Vader ile Uyandırmaya Çalışan Baba
Sonraki İçerikGame of Thrones 6. Sezon 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı