Chris Evans’lı Gifted Filminden Fragman Geldi

519

Başrolünde Chris Evans‘ın yer aldığı Gifted filminden ilk fragman geldi. Marc Webb‘in yönetmenliğini yaptığı film 5 Mayıs 2017’de vizyona girecek.

Frank Adler (Chris Evans) ve Mary (Mckenna Grace) Florida’nın bir sahil kasabasında yaşayan iki kişilik bir ailedir. Tanrı vergisi bir yeteneği olan Mary’i yetiştirmek için kendinden çok şey veren Frank, Mary’nin matematik yeteneğini çok önce fark etmiştir. Frank ve Mary arasındaki sevgi ve bağlılık annesi olan Evelyn’in (Lindsay Duncan) canını sıkmaktadır. Onları ayırmak için elinden geleni yapan Evelyn sonunda tehdit bile edecek duruma gelmiştir. Ev sahibesi ve en yakın arkadaşları olan Roberta (Octavia Spencer) ile öğretmenleri Jenny Slate de Mary’nin bu yeteneğini gün yüzüne çıkarmak için ellerinden geleni yapıp amcasıyla huzurlu bir hayat yaşamasını istemektedir.

- Reklamlar -

Gifted filminde rol alan diğer oyuncular ise Tony Ödülü sahibi Lindsay Duncan (Birdman, Le Weekend), Mckenna Grace (Independence Day: Resurgence), Jenny Slate (Obvious Child, “Parks and Recreation”) ve Oscar Ödüllü Octavia Spencer (The Help, The Divergent Series: Insurgent).

Filmin özgün senaryosu Tom Flynn ile Karen Lunder tarafından uyarlanırken Andy Cohen yapımcılık görevini üstlenmektedir.

Gifted Filminden Fragman

Önceki İçerikJohnny Depp Fantastic Beasts 2’nin Kadrosunda
Sonraki İçerikPixar’dan Mutluluk Garantili Kısa Film: Piper
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)