Christina Hodson & Margot Robbie, Karayip Korsanları’nın Yeni Filminde Yer Alacak

463

Ünlü oyuncular Christina Hodson ve Margot Robbie, efsaneleşmiş Karayip Korsanları serisinin yeni filminde başrolde yer alacak!

Bu konuyla ilgili aylardır devam eden dedikodular artık yerini gerçeklere bıraktı. Disney’in gişe rekorları kıran ve efsaneler arasında yerini alan yapımı Karayip Korsanları için The Hollywood Reporter‘da yer alan haber ile içimiz kıpır kıpır oldu. Daha önce Birds of Prey (Yırtıcı Kuşlar) filminde senarist olarak gördüğümüz Christina Hodson ve aynı filmin yıldızı Margot Robbie, Karayip Korsanları filminin yenisinde tekrar bir araya gelecekmiş.

- Reklamlar -

Karayip Korsanları Yeni Filminden İlk Detaylar

Christina Hodson & Margot Robbie, Karayip Korsanları'nın Yeni Filminde Yer Alacak

Yepyeni haliyle karşımıza gelmeye hazırlanan Karayip Korsanları ile ilgili bilgiler sır gibi saklansa da; THR’a göre durum şöyle, daha önce Jack Sparrow’un liderliğinde devam eden hikayemiz değişime uğrayacakmış. Yeni karakter ve yeni bir hikaye ile vizyona girecek filmin adı ise henüz belirsizliğini koruyormuş.

Yırtıcı Kuşlar ekibinin yer aldığı film için şu anda Çernobil dizisinin yaratıcısı Craig Mazin’in yer alacağı konuşulurken; filmin IMDB sayfasına göre seride daha önce de yönetmenlik koltuğunda oturan Joachim Ronning yer alıyor. Daha önce de olduğu gibi Ted Elliott’ın karakterleri hazırladığı film yukarıda da bahsettiğimiz gibi farklı bir tarzda karşımıza gelecek. Disney’in bu altıncı filmde kadınların liderlik ettiği bir hikayeyi bizlere sunması bekleniyor.

Karayip Korsanları 6 Oyuncuları

Gelen haberlere göre Karayip Korsanları 6 filminde; Karen Gillan (Galaksinin Koruyucuları), Daisy Ridley (Yıldız Savaşları: Skywalker’ın Yükselişi) ve Emma Watson (Harry Potter) yer alması bekleniyormuş. Jack Sparrow karakteriyle gönülleri fetheden Johnny Depp‘in aile içi istismar skandalı yaşaması sebebiyle serinin 6. filminde yer almamasına ise kesin gözüyle bakılıyor.

Disney, 2017 yılında çıkan Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı’ndan sonra seriyi canlı tutma isteği devam ediyor. Bu film ile 794 milyon dolar gişe hasılatı elde eden yapım şirketi yine benzer (pek tabii ki daha fazla) bir başarı ile Pandemi sonrasındaki durgunluğu üzerinden atmayı amaçlıyor.

Önceki İçerikMerakla Beklenen Bill & Ted Face the Music Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikDisney & Pixar’dan Yeni Animasyon Filmi Soul Fragmanı Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)