Çılgın Hırsız 3’ten İlk Fragman Geldi

550

Çılgın Hırsız 3‘ten çok eğlenceli bir fragman geldi. Gru ve Lucy’nin Balthazar Bratt ile olacak büyük mücadelesi yine izleyenleri epey eğlendirecek!

Yine Universal Pictures ve Illumination Entertainment tarafından bizlerle buluşacak Çılgın Hırsız 3’te Gru (Steve Carell), Lucy (Kristen Wiig), Margo (Miranda Cosgrove), Edith (Dana Gaier), Agnes (Nev Scharrel) ve pek tabii ki Minyonlar yer alıyor.

- Reklamlar -

Emmy, Tony ve Grammy Ödüllü Trey Parker ise (South Park ve The Book of Mormon) filmin kötü adamı olan Balthazar Bratt’i seslendirecek. 80’lere olan takıntısıyla tanığımız Balthazar Bratt Gru’nun en zorlu düşmanlarından bir tanesidir.

Pierre Coffin ve Kyle Balda’nın yönetmenliğini yaptığı Çılgın Hırsız 3‘ün senaryosu Cinco Paul ve Ken Daurio’ya aittir. 25 Ağustos 2017’de vizyona girecek Çılgın Hırsız 3 için sabırsızlanıyor, heyecanlanıyor ve acayip mutlu oluyoruz.

Çılgın Hırsız 3 Filminin Fragmanı

Önceki İçerikOscar 2017 En İyi Film Müziği Kategorisinde Yarışacak Filmler Duyuruldu
Sonraki İçerikSAG Ödülleri 2017 Adayları Açıklandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)