Cosmos: Possible Worlds, 2020’de Geliyor

944

7’den 70’e herkesin çok sevdiği Cosmos belgeseli yepyeni bir versiyon ile karşımıza gelmeye hazırlanıyor. Cosmos: Possible Worlds isminin verildiği yeni sezonu, 9 Mart 2020’de izleme şansına sahip olacağız.

1980’lerde Astronom Carl Sagan ile hayatımıza giren ve sonrasında öğrencisi Neil deGrasse Tyson ile devam eden bu efsane 2020 yılında 6 yılın ardından gelmeye hazırlanıyor. IMDB’deki Top TV Shows sıralamasında 10 ve 11. sırada yer alan bu efsaneyi tekrar izleyecek olmanın heyecanı paha biçilemez.

- Reklamlar -

Bir süredir Neil deGrasse Tayson‘ın taciz suçlamalarından aklanmasını bekleyen National Geographic, 13 bölümden oluşan Cosmos: Possible Worlds’ün 9 Mart 2020’de yayınlanacağını açıkladı. Belli ki deGrasse Tayson bu suçlamalardan büyük ihtimalle aklanıyor olacak…

Cosmos: Posibble Worlds Konusu

9 Mart 2020’de yayınlanmaya başlayacak Cosmos’un yeni bölümlerinde Neil deGrasse Tyson, bizi daha önce olduğu gibi geçmişe ve daha önce görmediğimiz gezegenlere götürmeye devam edecek. Ama bir farkla! Bu defa geleceğe de birlikte yolculuk yapacağız… 2039’un fütüristik dünyasının kapılarını aralayacağımız dizinin öngörülerden oluşan senaryosunda dünyamızı bekleyen olaylar hakkında düşüncelerini izliyor olacağız.

1980’de Carl Sagan ile birlikte bu seriyi yaratan eşi Ann Druyan‘ın yeni bölümlerini izleyeceğimiz Cosmos: Posibble Worlds’ün yine yapımcı, senarist ve yönetmen olarak yer alacak.

Son olarak Cosmos: Possible Worlds’te bazı tarihi karakterleri başarılı oyuncuların performanslarıyla izleyeceğiz. Bu önemli isimlerden bazıları şöyle; ABD Başkanı Harry S. Truman’ı Seth MacFarlane, gökbilimci William Herschel’ı Patrick Stewart, Sovyet genetikçi Nikolai Vavilov’u Viggo Mortensen ve atom bombasının yaratıcılarından Robert Oppenheimer’ı ise Judd Hirsch canlandırıyor olacak.

9 Mart 2020’de izleme fırsatı bulacağımız Cosmos: Possible Worlds‘ün yayınlanan son fragmanı için aşağıya davetlisiniz…

Cosmos: Possible Worlds 2020 Dizisinin Fragmanı

Önceki İçerikCharlize Theron, Nicole Kidman ve Margot Robbie’li Bombshell’den Fragman Geldi
Sonraki İçerikJoker İçin Bir Devam Filmi Geliyor
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)