Daniel Radcliffe’ten Imperium Filmi Fragmanı Geldi

663

Başrolünde Daniel Radcliffe‘in yer aldığı Imperium filmi fragmanı geldi. Neo Nazi kamplarında geçen hikaye çok ilgi çekeceğe benziyor. Harry Potter ve Now You See Me 2 filmlerinin yıldızı olan ünlü oyuncu böyle bir konu ile ilk defa karşımıza çıkacak.

Film Michael German isimli bir gizli FBI ajanının tecrübelerinden ilham alınarak beyaz perdeye aktarılmış. Daniel Radcliffe, radikal bir terörist örgütünü al aşağı etmekle görevlendirilmiş Nate Foster isimli genç bir FBI ajanını canlandıracak. Üzerine yapışan yeni kimliğinden kurtulup gelecek vaad eden analistliğine devam etmek ister ama bu pek mümkün görünmemektedir.

- Reklamlar -

Filmde ayrıca Toni Collette, Tracy Letts, Nestor Carbonell, Burn Gorman ve Sam Trammell gibi isimler de yer almaktadır.

Bir kısa film yapımcısı olan Daniel Ragussis‘in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin senaryosunu ise FBI ajanı Michael German ile birlikte yazmışlar. Ty Walker, Dennis Lee ve Simon Taufique filmin yapımcılıklarını Atomic Features ve Tycor International Film Company adına üstlenmişler.

Uluslararası sinemalarda +18 olarak gösterilecek filmin Ağustos ayında vizyona girmesi bekleniyor

Imperium Filminin Fragmanı

Önceki İçerikThe Revenant ve Vahşi Hayatın Verdiği Huzur
Sonraki İçerikAgents of SHIELD ATV’ye Geliyor!
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)